
12.01.2006, 18:45
|
|
Регистрация: Nov 2004
Адрес: MoscoW
Сообщений: 149
|
Ну всё я совсем запуталси... Я же не могу сам себе паспорт выписать?! Так же не могу на их сервере файлы помещать.
После ваших слов решил заново хелп проштудировать... не помогло. Читал:
Understarnding Security
Cross-domain security
Loading external data
About loading text and variables into text fields
Loading and displaying text from an XML document
About domains cross-domain security and SWF files
Allowing cross-domain data loading
About custom policy file locations
|