Показать сообщение отдельно
Старый 30.07.2003, 19:17
shizoid вне форума Посмотреть профиль Найти все сообщения от shizoid
  № 7  
shizoid

Регистрация: Jul 2003
Адрес: Moscow
Сообщений: 5
Отправить сообщение для shizoid с помощью ICQ
OXY ... i`m sorry for my OFFtopic ... but can you tell me what is the name of Font which your mentioned in your first answers .... the number of font is 3 ... i mean your listed 5 fonts and i`m interested in the 3-d.... thanx $) best regards....


P.s. if it's possible mail to me ... shapka@newmail.ru